Základní body ke zdravé pleti.

11. dubna 2012 v 12:10 | M. |  Skin care.
Je tvoje pleť poslední dobou našedlá, unavená, málo pružná, vyskytují se na ní maličké pupínky?
Zřejmě to bude tvou životosprávou.
Už i já jsem spozorovala, kdy je moje pleť krásná a kdy začne zlobit. Je to sice docela těžké, udržet si správné stravovací návyky ale pleť je živena i zevnitř a drahé produkty to nezachrání.
 1. Hodně pij čistou vodu. Nejsou v ní tuny cukru, chemie a sra*ek jako tomu je u sladkých nápojů. Vyhni se i energetickým drinkům a přehnanému množství alkoholu.

  Tumblr_lxwq0puxeo1r8vnmmo1_1280_large
 2. Dostatek ovoce pomůže vyživit tvoje tělo zevnitř, tudíž i pleť. To ale jez spíše v dopoledních hodinách, protože má dost cukrů. Ke svačince na večer pak zvol zeleninu, té není NIKDY dost.

  Tavaszi_zoldsegek1_large
 3. Pohyb je super věc, vyčistíš si hlavu, zpotíš se a tím odplavíš všechny nežádoucí látky z těla. Nejen že zhubneš, ale tvoje pleť bude sama rozzářená a svěží.

  Tumblr_lygj31n9gp1r1vpnco1_400_large
 4. Hlídej si svoje ruce. Měla by ses snažit neshata si pořád na obličej, dokonce i mobil má na sobě bakterie - takže ho občas utři něakým hadříkem. Když nanášíš makeup prsty tak měj vždy čisté ruce, to platí i nanášení krémů a čistících přípravků.

  Img1460343634_large
 5. Odlíčení po každém příchodu domů, je hlavní bod. Pokud víš, že už nikam nejdeš, tak se odlič. Tvoje pleť chce taky dýchat, jinak se póry ucpou a vznikají nedokonalosti.

  Img_2093_197001779_large
 6. Dostatek spánku je dobrý nejen na načerpání energie. Tvoje pleť a buňky v ní, mají právo také spát, jinak tvoje tvářička získá našedlý nádech, který sice spraví makeup, ale my chceme přece vypadat dobře i nenalíčené, ne?

  Tumblr_m1z98odvlx1qmk2tjo1_500_large
Je to občas těžké v době stresu, spěchu a shonu tohle kontrolovat a hlavně nezhřešit. Sama to znám moc dobře. Ale když si na to navykneš, uvidíš že se budeš celkově cítit mnohem lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama